Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-06-24 23:31:38

piter87

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 19
Punktów :   

dowcipy

jako że na tym forum nie powinno być dzieciaków to przytocze taki dowcip

przyszły teść mówi do przyszłego zięcia
-słuchaj, przepisze Ci gospodarkę całą, dom i ziemię ale weź sie w koncu ożeń z moja córką, w końcu znacie sie juz tyle lat, a na dodatek powiem Ci w sekrecie, że ona ma cipke jak dziesięciogroszówka
chłopak przemyślał sprawe, oświadczył się dziewczynie po nie długim czasie wzieli ślub, w noc poślubną oczywiście w końcu mógł sie z nią kochać. ale na nastepny dzien idzie do tescia i mówi:
-tato, dziękuje Ci za gospodarke, za dom i ziemię ale z ta cipka waszej córki to jak pięciozłotówka a nie dziesięciogroszówka
na co ojciec
-kochany zięciu, przepisalem Ci dom ziemie i gospodarke a Ty śmiesz sie o cztery dziewięćdziesiąt kłócić?



--------------------------------
matka wysyła swoja corka ze wsi do wielkiego miasta na studia i mowi do niej tak:
-słuchaj córuś, jedziesz do wielkiego miasta gdzie dużo porządnych chlopakow jest, wiec poznaj takiego jednego i w końcu wyjdź za mąż, ale pamiętaj przyszły mąż musi być oszczędny, przygłupi i nie tykany
córka jak usłyszala tak zrobiła, po roku czasu przyjeżdza z facetem na wakacje do domu po czym matka bierze ją na bok i pyta:
- to jest ten?
-no ten - odpowiada córka
-no i jaki jest? - pyta matka
-mamuś, jest taki jaki powinien, oszczędny to on jest na pewno, do hotelu jak mnie zaprosił to wynajoł jeden pokój z jednym łóżkiem, przygłupi to on jest tym bardziej bo poduszke zamiast dać mi pod głowe dał mi pod dupe, a nie tykany to on juz jest napewno, bo jak ja żem go tykneła to byl jeszcze zafoliowany

Offline

 

#2 2010-06-27 13:24:02

 farmapuli

użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: dowcipy

ten drugi jest po prostu swietny:D

Offline

 

#3 2010-07-26 22:19:20

piter87

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: dowcipy

córka skarży się do matki:
- mamuś ten mój chłop jest jakiś lewy, co mam ochotę się z nim kochać to on zawsze czyta książke
matka zdziwiona mówi:
- córuś to nie możliwe, ja to muszę sprawdzić
matka jak powiedziała tak zrobiła, zaprosiła zięcia na obiad potem kolacje, zięć pierwszy wzioł prysznic i położył sie do łózka z ksiązką, teściowa druga i dołączyła do zięcia, teściowa ledwo sie położyła a zięc już rękę wsuwa w majtki teściowej, teściowa oczywiście wyskoczyla z łózka i biegnie do córki i mówi:
- córuś, z Twoim chłopek jest wszystko ok, ledwo sie położyłam do łózka a on juz mi rękę do majtek wsuwał
na co córka odpowiada
- mamusia a czekałaś do końca?
- no nie - odpowiada matka
- no widzisz, bo on chciał tylko palce zwilżyć co by kartkę przewrócić






Żona do Męża:
- Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek... Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia:
- A Ty dokąd!? Jeszcze nie skończyłam...
- Idę do apteki.
- Po co?
- Po Stoperan, bo chyba Cię posrało...

Offline

 

#4 2011-01-09 11:43:09

wojtex70

użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: dowcipy

Ile teściowa powinna mieć zębów?        Otóż 2, jeden do otwierania piwa zięciowi,a drugi żeby ją bolał.





Idzie laseczka ulicą i liże loda. A tu z bramy głos?
-Eej dej polizać?
ona-nie chce mi się gaci ściągać.

Ostatnio edytowany przez wojtex70 (2011-01-14 16:14:15)

Offline

 

#5 2011-01-11 18:52:12

piter87

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: dowcipy

wojtex70 napisał:

Ile teściowa powinna mieć zębów?        Otóż 2, jeden do otwierania piwa zięciowi,a drugi żeby ją bolał.

do tego powinna mieć płaską głowę żeby szło piwo postawić i 1,50m wzrostu żeby nie trza było wysoko sięgać;)


czym się różni kawa ekspresowa od małego dziecka?


niczym, to i to robi się bardzo szybko i po tym i po tym nie można zasnąć:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes-scena.pun.pl www.obet.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.wolateam.pun.pl www.trzepiecinska.pun.pl